Informacja o zdjęciach

Wszystkie zdjęcia na tej stronie wykonane są przeze mnie. Jeśli autorem zdjęcia jest ktoś inny, to zdjęcie takie jest podpisane. -Capricorn-

Zdjęcia na portalu są chronione prawami autorskimi - zabrania się ich kopiowania bez pozwolenia autora!

Blogi / Strony

Jeśli masz swoją stronę internetową lub bloga i chcesz żeby link do nich pojawił się tutaj, to prześlij mi swój adres internetowy. Miło widziane banerki z Twoim logiem i krótki opis o czym jest Twoja strona. Czy jest to internetowy katalog zbiorów, blog, forum internetowe, a może wszystko po trochu?

Mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz też do mnie, jeśli chcesz pomóc w tworzeniu tej strony. Poszukuję osób do pisania artykułów i uzupełniania zdjęć w galeriach. A może potrafisz robić akcesoria dla końskich modeli lub je malować? Każdy chętny na pewno znajdzie temat, w którym będzie się mógł wykazać :)

Capricorn Meadow - blog o modelach koni firmy Breyer, Schleich i innych. Przydatne porady, opisy modeli oraz zdjęcia z imprez jeździeckich.

Fascynacje dorotheah - strona poświęcona pasji kolekcjonowania figur i modeli koni, oraz tworzeniu dodatków. Systematycznie dodaję opisy kolejnych modeli, czy ciekawostki związane z tym hobby. Na fotach jest ponad dwieście figur i modeli koni firm BREYER, Collecta, Stone, Safari Ltd., Schleich, Papo i Bullyland. Zajrzyj KONIECZNIE... :)

Horse and Bird - miniaturowe modele koni i dzikich zwierząt wyrzeźbione i pomalowane przez Annę Dobrowolską-Oczko.

La Rosita Stable - Akcesoria na modele koni w skali Traditional, Classic, Little Bits (Breyer/Collecta/Schleich). Modele koni oraz customy.

Leśne zacisze - blog kolekcjonerki modeli koni Breyer, Schleich i Collecta, która łączy pasję modelarstwa z wieloma innymi.

MetalfishArt - strona o własnoręcznie przemalowanych figurkach koni firmy Schleich, Collecta itp.

Sayto - Blog łączący ponad 2-letnią pasję malowania customów, rozwój osobisty, edukację i wiele więcej...

© 2017 ModeleKoni.pl. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Tagi