Informacja o zdjęciach

Wszystkie zdjęcia na tej stronie wykonane są przeze mnie. Jeśli autorem zdjęcia jest ktoś inny, to zdjęcie takie jest podpisane. -Capricorn-

Zdjęcia na portalu są chronione prawami autorskimi - zabrania się ich kopiowania bez pozwolenia autora!

Blogi / Strony

Jeśli masz swoją stronę internetową lub bloga i chcesz żeby link do nich pojawił się tutaj, to prześlij mi swój adres internetowy. Miło widziane banerki z Twoim logiem i krótki opis o czym jest Twoja strona. Czy jest to internetowy katalog zbiorów, blog, forum internetowe, a może wszystko po trochu?

Mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz też do mnie, jeśli chcesz pomóc w tworzeniu tej strony. Poszukuję osób do pisania artykułów i uzupełniania zdjęć w galeriach. A może potrafisz robić akcesoria dla końskich modeli lub je malować? Każdy chętny na pewno znajdzie temat, w którym będzie się mógł wykazać :)

alleschleich - blog o figurkach koni, przeróbkach, dodatkach dla modeli koni i wiele więcej.

blueberry - blog o kolekcji koni schleich. Również akcesoria dla nich oraz dużo zdjęć.

Capricorn Meadow - blog o modelach koni firmy Breyer, Schleich i innych. Przydatne porady, opisy modeli oraz zdjęcia z imprez jeździeckich.

Pamiętnik Karo Fantôme - blog-pamiętnik kolekcjonerki figurek koni i nie tylko. Zdjęcia, krótkie opisy modeli oraz jej życie zamknięte w jednym. Zapraszam!

Fascynacje dorotheah - strona poświęcona pasji kolekcjonowania figur i modeli koni, oraz tworzeniu dodatków. Systematycznie dodaję opisy kolejnych modeli, czy ciekawostki związane z tym hobby. Na fotach jest ponad dwieście figur i modeli koni firm BREYER, Collecta, Stone, Safari Ltd., Schleich, Papo i Bullyland. Zajrzyj KONIECZNIE... :)

Horse and Bird - miniaturowe modele koni i dzikich zwierząt wyrzeźbione i pomalowane przez Annę Dobrowolską-Oczko.

Konie i Schleich - blog o figurkach koni, głównie firmy Schleich i mojej kolekcji! Na tym blogu znajdziecie informacje dotyczące tych figurek, oraz mojego zdania na ich temat. Zobaczycie moje dodatki dla nich, które robię własnoręcznie, może instrukcje jak je robić. Nie zabraknie tam też moich własnych fantazji i zwierzeń! Zapraszam wszystkich! ;)

La Rosita Stable - Akcesoria na modele koni w skali Traditional, Classic, Little Bits (Breyer/Collecta/Schleich). Modele koni oraz customy.

Leśne zacisze - blog kolekcjonerki modeli koni Breyer, Schleich i Collecta, która łączy pasję modelarstwa z wieloma innymi.

MetalfishArt - strona o własnoręcznie przemalowanych figurkach koni firmy Schleich, Collecta itp.

Shadow Horses - blog dla miłośników figurek koni Schleich i nie tylko. Instrukcje na kantary, siodła itp., opisy figurek i wiele, wiele innych! Jest to także mały kącik w internecie pewnej zwariowanej dziewczyny... Zapraszam serdecznie!

Silver Unicornis Studio - blog o modelach koni głównie firm Breyer i Collecta. Krótkie opisy modeli, okazjonalnie relacje z różnych imprez związanych z końmi, w planach także własne przeróbki modeli i akcesoria.

Tynna Hatter - blog o figurkach zwierząt firmy Schleich i Collecta. Krótkie opisy modeli przeplatane zdjęciami, relacjami z lekcji jazdy konnej i życia autorki.

© 2017 ModeleKoni.pl. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Tagi