Informacja o zdjęciach

Wszystkie zdjęcia na tej stronie wykonane są przeze mnie. Jeśli autorem zdjęcia jest ktoś inny, to zdjęcie takie jest podpisane. -Capricorn-

Zdjęcia na portalu są chronione prawami autorskimi - zabrania się ich kopiowania bez pozwolenia autora!

Aktualności

Witaj Wędrowcze!

Jeśli wszedłeś na tę stronę, to albo poszukujesz informacji w temacie kolekcjonowania modeli koniowatych, albo zabłądziłeś tutaj przypadkiem ;) Tak czy owak zapraszam do zatrzymania się tutaj na chwilę i zwiedzenia portalu, który powstał z potrzeby serca.

Nie jeden raz poszukując informacji o jakimś modelu lub firmie, która produkuje figurki koni, kończyłam swoją wędrówkę na zagranicznych stronach. W końcu pomyślałam, że przecież tak nie musi być. W Polsce także mieszkają ludzie, którym nie obcy jest kolekcjonerski świat. W sieci można natknąć się na wiele blogów, których właściciele są kolekcjonerami kopytnych różnej maści. Dlatego postanowiłam stworzyć stronę, na której wszyscy kolekcjonerzy będą mogli znaleźć potrzebne informacje a przy okazji spotkać się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach.

Jeśli podobają Wam się zdjęcia zaprezentowane na tej stronie, to zapraszam do polubienia fanpejdża na FB :) Gdy najedziecie lub klikniecie na to niebieskie "f" z prawej strony, wysunie się panel z guzikiem do polubienia.

Jakie są korzyści z polubienia strony?

  • bedziecie informowani na bieżąco o zmianach na stronie,
  • dowiecie się natychmiast, gdy pojawią się nowe zdjęcia w galeriach,
  • pierwsi będziecie wiedzieć, gdy pojawi się nowy artykuł,
  • planowane są też niespodzianki dla naszych Fanów :)

Więc nie zastanawiajcie się dłużej, tylko klikajcie na Lubię To!

Od teraz można w prosty sposób dzielić się ze znajomymi przeglądaną stroną na ModeleKoni.pl. Wystarczy klinknąć w odpowiednią ikonkę, a otworzy się strona na której możecie nas polecić.

Drugą zmianą jaką możecie zobaczyć to na dole strony moduły, które wyświetlają: najczęściej czytane, najnowsze i pokrewne artykuły.

W najbliższym czasie zostanią włączone kolejne możliwości serwisu. Testy trwają :)

Zapraszam do częstego zaglądania na ModeleKoni.pl, Capricorn.

Od dzisiaj włączyłam możliwość rejestracji i logowania na stronie ModeleKoni.pl. Jeśli się zarejestrujesz i zalogujesz na stronie będziesz miał(a) możliwość pozostawienia śladu po sobie w postaci komentarza. Wszystkie komentarze są moderowane i musi chwilkę potrwać zanim, lub nie, pojawi się on na stronie. W przyszłości mam nadzieję zrobić jeszcze kilka innych udogodnień tylko dla zarejestrowanych użyszkodników użytkowników.

Pozdrawiam, Capricorn.

© 2017 ModeleKoni.pl. All Rights Reserved. Designed By WarpTheme

Tagi